Zachęcam wszystkich…

Zachęcam wszystkich…

Zachęcam wszystkich podróżujących po Polsce do pisania recenzji na trip advisorze, szczególnie recenzji zabytków. Nie nakłaniam tutaj do pisania pochlebnych peanów na temat czegoś co na to nie zasługuje, ale rzeczy naprawdę ciekawych i wartościowych. Plusy jakie w tym widzę to:
1. Większa ilość turystów która przyjedzie do danego miasta, zachęcona duża ilością recenzji (nawet nie chodzi o same pozytywne recenzje, ale ogólnie miasto które wiele atrakcji z dużą ilością recenzji bardziej zachęca do odwiedzenia),a jak wiadomo na turystach zarabiamy wszyscy, czy to w sposób bezpośredni czy też pośredni
2. Pozwala się to wybić wielu ciekawym miejscom.przykladem może być muzeum kultury dalekiego wschodu w Toruniu które odwiedziłem w tym tygodniu całkowicie przypadkiem. Przeglądanie trip advisora zakończyłem na zabytkach które miały minimum 100 recenzji, muzeum ma niestety tylko kilkadziesiąt, a jest niesamowicie ciekawe, z zabytkami których można by się spodziewać w stolicach państw zachodniej Europy.
3. Staram się większość recenzji pisać po angielsku, więc jest to dobry pretekst do praktyki. 4. Dzięki temu że miasta stają się bardziej turystyczne, ich władze przekazują więcej pieniędzy na konserwację i renowacje zabytków, co sprawia że miasto jest ciekawsze wizualnie. Minusy:
1. Poswiecenie na to 3 min.
#podroze #podrozujzwykopem #zwiedzajzwykopem #turystyka #polskiemiasta
#gdansk #wroclaw #torun #warszawa #krakow #lodz #poznan

Comments are closed.