W sumie to pewnie garstka…

W sumie to pewnie garstka…

W sumie to pewnie garstka osób wie pewnie ze zacząłem spełniać marzenia czyli podorozowac. No tyle że podróżuje sam i chciałbym podróżować z kimś więc ten post jest ogłoszeniem które kieruję do osób które podróżują lub chca ale nie maja z kim i same nie chcą bo sie wstydzą, boją czy coś innego.
Płeć nie jest dla mnie istotna bo nawet jeśli będzie to różowa to nie musi być miłość życia czy związek tylko tak o xD czy to będzie facet bo fajnie byłoby mieć ziomka takiego.
Wymagań w sumie nie mam żadnych poza tym żeby ta osoba robiła to na serio i była normalna. Żebyśmy się dobrze bawili podczas takich wypadów. Wyjazdy będą na jeden, dwa lub trzy dni. Aktualnie jestem na etapie zwiedzania Polski i długo przy tym pewnie jeszcze zostanę tzn x miesięcy. Potem planuje sąsiednie państwa a dalej zobaczymy. Fajnie jakby ta osoba znała jeden albo dwa języki bo ja coś tam trochę dojcz and englisz ale englisz taki sobie. Oczywiscie ja nikomu nie będę sponsorował wycieczek tylko płacimy za siebie, ewentualnie potem jeden drugeimu coś stawia i na odwrót no ale to wiadomo. Ja jestem z Wrocka więc chętnie poznam kogoś z Wrocka. Mogą też być osoby z innych miast ale wtedy trzeba będzie przez internet wszystko dogadywać, najpierw się spotkać bo trzeba się najpierw spotkać i poznać znaim gdzieś pojedziemy. No z osobami z innych miast będzie ciężej ale może być. Szukam osób z taką zajawka, szczerych i uczciwych.
Podróże będą różne od zwiedzania przez jakieś punkty rozrywkowe aż do odwiedzania restauracji.
#przegryw #podroze #podrozujzwykopem #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #swiat #gastronomia #kuchnia #jedzenie #gotujzwykopem #turystyka #wroclaw #poznan #lodz #krakow #katowice #opole #warszawa #szczecin #zielonagora #gorzowwielkopolski #gdansk #bydgoszcz #torun #bialystok #lublin #rzeszow #kielce

Comments are closed.