UK to już chyba najwyższy…

UK to już chyba najwyższy…

UK to już chyba najwyższy level spierdolenia.

Brytyjska minister spraw wewnętrznych Priti Patel publicznie skrytykowała influencerów, którzy chwalą się w mediach społecznościowych swoimi podróżami do egzotycznych krajów. Jak stwierdziła, w czasie pandemii takie zachowanie jest niedopuszczalne.

Widzimy mnóstwo influencerów, którzy w mediach społecznościowych chwalą się tym, w jakim kraju obecnie przebywają. Przede wszystkim chodzi o słoneczne części świata. To nieakceptowalne zachowanie. Wyjazdy na wakacje nie są wyjątkami od zakazu podróży. To ważne, aby obecnie ludzie pozostali w domach – powiedziała. – Jest jasne, że obecnie zbyt wielu pasażerów wylatuje i przylatuje do naszego kraju każdego dnia – stwierdziła Patel.

Chcę jasno powiedzieć, że w myśl obecnych regulacji opuszczanie domu w celu podróży turystycznych jest nielegalne. Będziemy sprawdzali to, w jaki sposób ludzie przestrzegają tych przepisów, kontrolując pasażerów w portach i na lotniskach. I instruując ich, aby wracali do domu, jeśli nie mają naprawdę ważnego powodu do podróżowania – dodał premier Boris Johnson.

https://www.fly4free.pl/rzad-krytykuje-influencerow-przestancie-zachecac-ludzi-do-podrozowania/

Ale hej, to tylko maska, kurczę człowieku, dwa tygodnie nie wytrzymasz?! To dla naszego dobra!

pokaż spoiler XD

#koronawirus #podroze

Comments are closed.