RECENZJA ZAGNAŃSKA I OKOLIC!…

RECENZJA ZAGNAŃSKA I OKOLIC!…

RECENZJA ZAGNAŃSKA I OKOLIC! Przejechałem 292 km tylko po to by przejechać się fajną ulicą xD
2 dni temu @Dice dodał wpis który znalazł się w gorących. Było to zdjęcie z drogi Zagnańsk – Kielce (woj. świętokrzyskie). Ta droga na zdjęciu bardzo mi się spodobała i zachciałem się nią przejechać.

Przejeżdżając przez wielkie śnieżyce z dużymi porywami wiatrów, gdzie raz na jakiś czas pokazywało się słońce, pokonałem 292 km po to by zobaczyć tę ciekawą drogę. Miejscowość i gminę Zagnańsk oceniam bardzo dobrze, są tu fajni ludzie, jest tu jakaś ruina fabryki, rośnie wielki dąb Bartek i jest ta fajna ulica. Był na niej lód więc gdy zobaczyłem lądujący w rowie samochód, postanowiłem się zatrzymać koło niego lecz od momentu wciśnięcia hamulca do chwili zatrzymania minęło 100 metrów xD Oczywiście cofnąłem te 100 metrów do tego gościa który wychodził z wraku, zapytałem się czy ok. Bardzo podobała mi się przejażdżka tą drogą, dostarczyło mi to emocji, fajny jest ten widok drogi ciągnącej się wiele kilometrów na wprost. W Kielcach pojechałem do lokalnego baru McDonald, zjadłem jedzenie i wróciłem do siebie.

PLUSY ZAGNAŃSKA:
+ ciekawe miejsca warte zatrzymania się
+ super droga do kielc
+ miłe inne samochody

MINUSY ZAGNAŃSKA:
– drogowskaz na Kielce jest za mały, a dobrze by było widzieć wcześniej że trzeba tam skręcić bo wtedy można dać wcześniej kierunkowskaz żeby ludzie od Kielc wyjeżdżali
– śmierdzi smogiem

ŁĄCZNA OCENA 5/6

PLUSY KIELC:
+ blisko do Zagnańska i do S7
+ miłe samochody które widząc obce blachy wpuszczały mnie jak potrzebowałem zmienić pas w ostatniej chwili, taki mały minus jazdy z papierową mapą

MINUSY KIELC:
– najgorsze drogi ze wszystkich miast wojewódzkich które odwiedziłem do tej pory
– dziury w drogach
– nierówne drogi, poziom Ukrainy a nie Unii
– korki jakby tam mieszkało milion osób
– mały parking i droga McDrive w McDonaldzie blisko dworca
– po zapłaceniu w 1. okienku McDrive od razu kobieta w drugim okienku wystawia rękę z jedzeniem, pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem, jest zimno więc nie wiem po co ona tak wisi z tym jedzeniem na zimnie.

ŁĄCZNA OCENA 2/6

JESTEM FANEM ZAGNAŃSKA I CHĘTNIE ODWIEDZĘ GO JESZCZE NIE RAZ!
Jeśli jest ktoś stamtąd i chciałby mi pokazać jeszcze jakieś fajne miejsca to byłoby mi bardzo przyjemnie.
#zagnansk #kielce #podroze #swietokrzyskie

Comments are closed.